ŠBLH, aneb jak už jistě víte „Špagátová bowlingová liga Hrušovany“…

Právě 4. 12. 2023 jsme zakončili již pátý ročník této ligové soutěže 6. kolem 2. ligové skupiny. Na konci tabulky a tedy sestupem do 3. ligy, i skrze mohutný finiš, se umístil tým „Cukrovar“. Určitě se po dalším ročníku do 2 ligy vrátí. Bronzovou pozici získal tým „A je to!“ a uvidíme ho v této lize i příště. V klidných vodách zůstalo i stříbrné družstvo „A + M Fenster“ a vítězem se stal tým „Žlábci“, který ligou jen proplul a postupem do 1. ligy si udělal, obrovskou radost. Nic ovšem neměli jisté. Původně útočili totiž ze třetí pozice a vítězství si zajistili až poslední hrací den.

O týden dříve končila svoji účast v tomto ročníku i 3. liga. V úterý 28. 11. 2023 rozjela své zápasy a boje sledovalo značné množství fanoušků. Místy to vypadalo jako na fotbalovém zápase, nechyběly sirény, které mezi diváky propašoval kdosi z publika a jak to dopadlo? Na čtvrté pozici se umístil tým nováčků „Amatéři“, kde hraje i nadějný junior Tomáš Havlík. Třetí pozici, tedy bronz, odnesl tým „Kobry“ a stříbro „Hrušovanské knedle“. Postup do 2. ligy vybojovaly holky z týmu „ReBel“.

O den dříve 27. 11. 2023 se rozhodovalo o titulu Mistra ligy. Čtvrté místo a tedy sestup do ligy níže čekalo na tým „Brooklyni“. Ač si kluci pozvali i roztleskávačky, ztrátu se jim nepovedlo dohnat. Třetí příčku získali borci z Divočáků a jak dopadl souboj o první příčku? Nakonec stříbro putuje týmu „Bowling Stones“. Znamená to tedy, že tým „Boulec Hrušovany“ zůstává již pátou sezónu neporažen.

Na závěr děkujeme hlavně našemu sponzoru Moravskoslezské cukrovary s.r.o za ceny do ligy.

Gratulujeme všem hráčům a těšíme se na další ročník, který odstartuje již na jaře!

more insights

Termíny na Špagátovou ligu !!!

Přátelé a hlavně ligoví hráči Špagátové ligy u nás na Boulecu, termíny pro dohrávku první sezóny jsou na světě. Doufáme, že už nás nic nepřeruší a budeme moct bez problémů pokračovat. Samozřejmě se můžou přihlásit i další zájemci.

Read more >

Velká změna !!!

Vážení přátelé, kamarádi a budoucí návštěvníci. Od pondělí 5. července 2021 spouštíme novou provozní dobu, a to celý týden. Přidáváme tedy i pondělí, úterý a středu. Otevřeno bude v tyto dny od 18:00. do 22:00.

Read more >